asd

Всі новини про життя міста

Перший віцепремʼєр-міністр України – міністр економіки Юлія Свириденко відвідала «АрселорМіттал Кривий Ріг»

У рамках відвідин Дніпропетровської області Юлія Свириденко здійснила робочий візит в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» для ознайомлення з роботою підприємства у військовий час. Вона побувала на гірничому та металургійному департаментах та обговорила з керівництвом підприємства шляхи збільшення виробництва й необхідні заходи, які уряд може вжити для сприяння його зростанню.

Серед шляхів державної підтримки обговорювались можливість держзамовлення на продукцію вітчизняних підприємств, бронювання працівників, подолання дефіциту кадрів на ринку праці та питання збільшення спроможності логістичних шляхів експорту, нарощення експорту металу морем та страхування суден від воєнних ризиків, яке нещодавно запустив Уряд.

Юлія Свириденко, Перший віцепремʼєр-міністр України – міністр економіки: «Металургія завжди була фундаментальною галуззю української економіки. До вторгнення ГМК створював біля 10% ВВП і приносив біля третини валютної виручки від всього товарного експорту. Ця галузь завжди була і залишається експортно орієнтованою.  За кордон постачали понад 80% металопродукції. Найважливіше, що може зараз зробити уряд для української металургії, — забезпечити безперешкодний експорт морем. У цьому напрямку у нас є важливе досягнення. У вересні тимчасовим морським коридором пішли перші судна з металом. А в листопаді ми зафіксували загальне зростання експорту морем на 70%. Експорт металу почитає працювати. Це означає, що металурги і гірники матимуть роботу, а український бюджет отримуватиме додаткові податки. Нині працюємо над повним розблокуванням морської логістики та запуском механізму страхування суден, який вже напрацьований».

«У 2023 році «АрселорМіттал Кривий Ріг» планує виробити понад 1,4 млн тонн чавуну, 1 млн тонн сталі та 0,8 млн тонн прокату. Навіть у воєнний час «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує інвестувати у виробництво та розвиток. Так, бюджет капітальних інвестицій у 2023 році становив 130 млн доларів США, а у 2024 році він зросте до 155 млн доларів США. ArcelorMittal залишається в Україні і залишається з Україною», – зазначила Олена Бізяєва, в.о. генерального директора «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Довідка:

«АрселорМіттал Кривий Ріг» – одне з найбільших гірничо-металургійних підприємств України. Це підприємство є частиною міжнародної корпорації АрселорМіттал – найбільшого іноземного інвестора України. Підприємство має повний металургійний цикл: гірничодобувне виробництво (відкриті розробки та підземне видобування руди), коксохімічне та металургійне виробництва і спеціалізується на виробництві довгомірного прокату, зокрема, арматури й катанки, сортового прокату, кутиків, смуги та заготовки. Наразі до виробництва залучено понад 25 000 людей.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі