test

Всі новини про життя міста

Піднімемо прапор над Кримом: історія криворіжця Андрія з бригади Гвардії наступу «Кара-Даг»

48-річний Андрій з Кривого Рогу. Та друге його рідне місто – Сімферополь. У Криму чоловік провів половину життя, працюючи будівельником. Щоб найскоріше звільнити окупований півострів, Андрій записався до бригади Гвардії наступу «Кара-Даг». Там він пройде навчання і пліч-о-пліч з досвідченими бійцями виганятиме російських загарбників з української землі.

Криворіжець Андрій за професією – будівельник. Пропрацював більш ніж 20 років, об’їздив всю Україну. Та душею і серцем прикипів до Криму.  

«У Криму я провів половину свого життя. Там проходив військову службу та постійно працював зі своєю бригадою будівельників. Поки півострів не захопила російська нечисть. У січні 2014-го ми завершували одну роботу у Севастополі. Як тільки повернулися додому – туди зайшли окупанти», – розповів чоловік.

Попри все він бажає вигнати ворогів з півострова. Тому записався до бригади Гвардії наступу «Кара-Даг».

«Хочу звільнити Крим і знову туди повернутися. Сімферополь я знаю, як своє рідне місто. Мрію, що мої діти зможуть поїхати туди відпочивати», – зазначив Андрій.

Про Гвардію наступу чоловік дізнався випадково – з інтернету. Долучився до лав захисників, бо «не міг просто сидіти і чекати».

«Мій друг дитинства з перших днів на фронті. Колега по роботі також служить у ЗСУ. Я зрозумів, що потрібно брати зброю і боротися за своє», – каже Андрій.

Гвардія наступу – це 8 бригад: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Обрати можна ту, яка найбільше відповідає мотивації і поглядам. Щоб долучитися, слід подати заявку на сайті storm.mvs.gov.ua або звернутися до одного з дев’яти ЦНАПів Дніпропетровщини.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини