Учениці Криворізької музичної школи виграли Всеукраїнський конкурс.
“Відділ культури вітає з заслуженою перемогою учениць КЗСМО «Музична школа №13» КМР Цибульську Ксенію за зайняте перше місце та Єрмак Марію за зайняте друге місце у ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних інструментах «Україно моя – 2023», їх викладача Світлану Дорошкевич та концертмейстра Анну Морозову.
Мить успіху – коротка передишка перед новим стартом! Ми впевнені, що досвід участі у цьому фестивалі-конкурсі вас багато чому навчив. Нехай енергія успіху зарядить вас позитивом і дасть поштовх до нових звершень. Не зупиняйтесь на досягнутому, удосконалюйтесь, ніколи не падайте духом і завжди вірте у свої сили. Молодці, так тримати!”, – відділ культури виконкому Саксаганської районної у місті Кривому Розі ради.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/340095233_595076665914500_4548515787047087106_n-1024x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/340302281_1405424210233106_3346079123630427111_n-1024x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/340158337_238613998705158_7485568795122832296_n-1024x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE