test

Всі новини про життя міста

Поблизу Білогорівкі на Луганщині загинув військовий з Криворіжжя Ярослав Новіков

У боях за незалежність України, поблизу населеного пункту Білогорівка Луганської області, виявивши стійкість та мужність, загинув український військовослужбовець Новіков Ярослав Вікторович, 30.04.1988 року народження, мешканець селища Широке.

Про це повідомили у Криворізькій райдержадміністрації.

Ярослав, як справжній чоловік та мужній воїн, з честю виконував свій громадянський обов’язок, разом з побратимами продовжуючи гнати ворога з України. Увесь Криворізький район поділяє горе рідних та близьких.

«Від імені мешканців Криворіжжя висловлюю щире співчуття близьким та рідним полеглого захисника. Це несправедлива та непоправна втрата для батьківських сердець, для кожного, хто знав та поважав молодого Героя, поділяючи горе нашої спільноти. Ця жорстока війна позбавила юнака можливості втілити свої мрії, пройти довгим життєвим шляхом, сповненим радості й успіхів, можливості побачити Україну вільною, позбавила життя… Але Герої не вмирають. Його подвиг назавжди вписаний в історію нашої Перемоги! Нехай світла пам’ять про полеглого Героя назавжди залишиться в наших серцях», – сказав начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі