asd

Всі новини про життя міста

Поблизу Кривого Рогу відкривається мобільна школа: що це?

В Апостоловому Криворізького району, де зараз зруйновані усі навчальні заклади, буде нова мобільна школа на 8 класів.

Про це повідомив голова Дніпрпопетровської обласної ради Микола Лукашук.

Чиновник мав зустріч з Мехрі Дракман – директоркою програми “Мріємо і діємо”, представницею міжнародної некомерційної організації IREX, яка працює в Україні над багатьма програмами задля підтримки молоді і розвитку освіти, налагоджуючи партнерство з органами місцевого самоврядування та громадами.

Обговорили прискорення побудови мобільної школи на 8 класів з укриттям в Апостоловому, де внаслідок російської агресії зруйновано всі навчальні заклади. Меморандум з IREX за підтримки USAID щодо її побудови було підписано 5-го травня 2024 року. Мова йшла і про підтримку Центру молодіжних ініціатив у Дніпрі та Кам’янському, з яким IREX вже активно співпрацює. А також має намір підтримувати молодь у Кривому Розі та Павлограді.

– Дякую пані Мехрі за небайдужість та важливу роботу задля розвитку освіти на Дніпропетровщині! Разом ми зробимо все можливе, щоб наші діти мали гідні умови для навчання та у майбутньому могли відбудувати сучасну, квітучу країну, – написав Микола Лукашук у своєму телеграм-каналі.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі