Всі новини про життя міста

Податкова: Що таке контрольна стрічка ПРРО та які вимоги щодо її створення?

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу:

Згідно з п. 1.2 розділу I Вимог щодо створення контрольної стрічки в електронній формі у реєстраторах розрахункових операцій, програмних реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 08.10.2012 № 1057 із змінами і доповненнями (далі – Вимоги № 1057), контрольна стрічка програмного реєстратора розрахункових операцій (далі – ПРРО) – електронні копії розрахункових документів, а також електронні копії фіскальних звітних чеків, які сформовані послідовно із додаванням у кожен наступний розрахунковий документ або фіскальний звітний чек ґешу (створеного із застосуванням ґеш-функції) попереднього розрахункового документу або фіскального звітного чека, та зберігаються в електронній формі таким ПРРО під час його роботи на період відсутності зв’язку між ПРРО та фіскальним сервером контролюючого органу (в режимі офлайн) до моменту передачі розрахункових документів або фіскальних звітних чеків до фіскального сервера контролюючого органу.

Разом з тим, п. 2.4 розділу II Вимог № 1057 встановлено, що ПРРО має забезпечувати:

– створення та зберігання контрольної стрічки на ПРРО у разі здійснення розрахункових операцій у режимі офлайн до передачі електронних розрахункових документів, електронних фіскальних звітних чеків до фіскального сервера. Така передача завершується отриманням від контролюючого органу підтвердження про доставку таких документів;

– під час роботи в режимі офлайн присвоєння кожному створеному електронному розрахунковому документу та фіскальному звітному чеку фіскального номера з діапазону фіскальних номерів, сформованого фіскальним сервером контролюючого органу, у порядку, встановленому ст. 5 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Буковель-оманский
1 місяць тому

Президент Чехії, генерал Петр Павел вчергове позитивно здивував країну неординарним вчинком, без попередження взявши участь у спортивній події. Під час прямомого ефіру він стрибнув з парашутом.(є відео)

Участь Павела залишалася таємницею до останнього моменту для всіх, крім дружини та безпосередніх організаторів. Мешканці Чехії дізналися про неї фактично з телеекранів.

Павел здійснив стрибок у рамках гала-вечора великої спортивної події (“Авіаспортсмен року-2023”). Про це повідомляють низка чеських видань, серед яких Blesk.
оце мужик,не то що наш “піаніст”….

Останні записи

Популярні новини