asd

Всі новини про життя міста

Польський Люблін став містом-партнером для Кривого Рогу

“Razem do Zwycięstwa! Разом до Перемоги!” – розширення міжнародного партнерства відбувається і в умовах війни.

Депутати Люблінської міськради одноголосно підтримали рішення про партнерські відносини з Кривим Рогом – найближчім часом буде підписано партнерську угоду між українським та польським містами.

“Я дякую очільнику Любліна Кшиштофу Жуку – наша співпраця розпочалася ще у 2017 році, коли обидва міста підписали відповідні листи, що дали старт спільним проєктам соціального та культурного розвитку.
Силу дружніх стосунків між Кривим Рогом та Любліном доведено і активною допомогою наших польських друзів під час війни з росією. З перших днів вони підставили нам плече, надсилають гуманітарні вантажі, техніку, медикаменти.
Після отримання статусу міст-партнерів, ми зробимо наступний крок, щоб стати містами-побратимами. Законодавством передбачено, що для цього мають пройти громадські слухання у всіх районах міста і після цього це має затвердити сесія Криворізької міської ради.
Ми вдячні Любліну за підтримку та готові разом працювати, наближати Перемогу, а в подальшому – втілювати у життя нові спільні проєкти!”, – повідомив голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи