І ця цифра щоденно зростає, бо кожного дня 7 тисяс громадян перетинають український кордон.
Про це повідомили у Дніпропетровській облраді.
На даний момент Дніпропетровська область не має внутрішніх заражень, тому, аби не допустити цього і далі, впроваджено ряд заходів.
По-перше, всі громадяни, які в‘їжджають в область, проходять медичний контроль.
По-друге, вони підписують угоду про самоізоляцію і передаються під контроль органів місцевого самоврядування.
«Головне наше завдання – виявити людей, що повертаються, і здійснювати за ними моніторинг»,- розповідає Святослав Олійник.
Також, аби запобігти виникненню спалахів захворювання в області, впроваджений новий алгоритм відбору аналізів на COVID-19. Відтепер аналізи беруться також в тих, хто контактував із хворими.
На в’їзді в область розгорнуто мобільний обсерваційний табір. Він створений за стандартами ООН, має ізольовану каналізацію, енергопостачання, дезінфекційний душ. За необхідності табір може бути перепрофільований під госпіталь.
«Втім, цей табір – на випадок песимістичного сценарію -, наголошує Святослав Олійник, – і для тих людей, яким ніде проходити режим самоізоляції».
По суті це наметове містечко, яке буде повністю ізольоване. У разі необхідності у таборі зможуть розмістити 130 осіб. Це пілотний в Україні проект, подібний досвід може бути впроваджений по всій країні.
Подписывайтесь на наш Telegram канал https://t.me/krlife_ua
новини Кривий Ріг LIFE