test

Всі новини про життя міста

Понад півмільйона клієнтів YASNO уже відмовились від отримання паперових рахунків за електроенергію

Майже 589 тисяч клієнтів YASNO у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях відмовились від паперових рахунків на користь електронних. Найпозитивніша тенденція спостерігається серед мешканців Дніпропетровщини – майже 320 тисяч клієнтів вже не отримують паперові рахунки за електроенергію.

Чому краще користуватись електронними рахунками, YASNO запитали в експертів та поцікавились думкою клієнтів.

Згідно діючих Правил роздрібного ринку електричної енергії для здійснення розрахунків за фактично спожиту електричну енергію постачальник має сформувати та виставити клієнту платіжний документ у паперовій або електронній формі. А кожен клієнт відповідно може обрати самостійно, який формат рахунка використовувати. 

Важливо знати, що електронний рахунок містить ту ж саму інформацію, що і паперовий. Вони нічим не відрізняються.

Якщо ви розділяєте екологічний підхід та розумієте важливість прийняття рішення щодо переходу на електронні рахунки, зробити це можна за лічені хвилини. Достатньо на сторінці, яка відкривається одразу після входу до Особистого кабінету YASNO, натиснути «Обрати електронний рахунок» або зателефонувати до контакт-центру чи написати в особисті повідомлення сторінці YASNO у Facebook.

«Коли вся країна діджиталізується, продовжувати користуватись паперовими рахунками, просто якось навіть соромно. Я вже понад рік користуюсь електронними рахунками. Завантажую їх раніше, ніж приносив колись листоноша, тому мої рахунки завжди вчасно сплачені. Та і навіщо мені цей папір? Подивитись суму до сплати і викинути? Це не екологічно я вважаю, все є в електронній версії рахунка», – розповіла мешканка Катерина.

«Враховуючи можливі обстріли та відключення електроенергії, термін доставки та друку рахунків може збільшуватись, тож ми закликаємо усіх клієнтів YASNO почати користуватись електронними рахунками. Вони завжди доступні у вашому Особистому кабінеті. Також за відмову від паперових рахунків ви щомісяця будете отримувати додаткові бонуси. Це дозволить купувати різні товари від партнерів Програми лояльності YASNOЛОВ за вигідними цінами і зі знижками», – зазначив генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини