Всі новини про життя міста

Посилений режим: у Кривому Розі підготували спецтехніку для розчистки доріг та вулиць від снігу (фото)

В.о. міського голови Юрій Вілкул провів робочу нараду з питання готовності спеціалізованої техніки до розчистки міста від снігу. Підприємства – надавачі житлово-комунальних послуг підготували техніку для оперативної ліквідації наслідків негоди.

Про це повідомили у міському відділі преси та внутрішньої інформації.


 
Зокрема, для прибирання доріг та вулиць підприємством «Весташляхбуд» підготовлено 58 одиниць спеціалізованої техніки, а також заготовлено 10 тис тонн посипкового матеріалу. Комунальні підприємства «Тепломережа» та «Кривбасводоканал» завжди тримають на поготові екскаватори, трактори та навантажувачі.

Управителі багатоповерхових житлових будинків на озброєнні мають 12 тракторів та більше 490 тон посипкового матеріалу.

Водії та спецтехніка  переведені в режим цілодобового чергування. Крім того, відпрацьовані основні маршрути з найбільшим трафіком. А це  – автошляхи, якими рухається громадський  і транзитний транспорт.

Юрій Вілкул прокоментував: «В умовах воєнного стану працюємо в режимі максимально ефективного використання того ресурсу, що у нас є. Погодні умови  змінюються швидко, а тому  зробили все можливе, з урахуванням  реалій воєнного стану, щоб підготувати міську інфраструктуру до зими. Техніка у нас в наявності, яку потрібно- відремонтували. Заготовлений посипковий матеріал та паливно-мастильні матеріали. За потреби, всі служби готові працювати у посиленому режимі».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі