test

Всі новини про життя міста

Працівникам АМКР доводиться працювати під нескінченними сиренами у найнапруженіших умовах, – Лонгобардо

З перших годин повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року корпорація АрселорМіттал та «АрселорМіттал Кривий Ріг» спільними зусиллями забезпечили активну допомогу в обороні Кривого Рогу, а також постійну підтримку постраждалим від російської агресії. Сума фінансової допомоги компанії на національному та місцевому рівнях склала понад 380 млн грн.

Про це повідомили у пресслужбі підприємства.

  • Незламний український народ бореться з російською агресією з 2014 року. Але повномасштабне вторгнення 24 лютого минулого року стало ще більш складним випробуванням для України та усього світу. Ми рішуче засуджуємо цю несправедливу війну, розв’язану ворогом у 21 столітті посеред мирної Європи. У 2014-2021 роках на фронті ми втратили 17 працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг». Впродовж минулого року непоправні втрати зросли в рази – станом на сьогодні 63 наших воїна загинули в бою, 15 людей зникли безвісті. Це – герої, які віддали життя заради кращого майбутнього своєї вільної держави. Станом на сьогодні мобілізовано близько 2 500 працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг» – ми зберігаємо робочі місця для усіх них.

В тилу, на виробничих майданчиках заводу, нашим працівникам доводиться працювати під нескінченними сиренами у найнапруженіших умовах. Ми разом доклали багато зусиль, щоб втримати виробниче обладнання непошкодженим, а також зберегти робочі місця для наших людей. Війна принесла безпрецедентні випробування для усієї нашої команди через масовані ракетні обстріли та блекаути, проте наші люди демонструють виняткову самовідданість і професіоналізм. З вірою в українців та їхню безперечну Перемогу компанія АрселорМіттал долучається до її наближення та продовжує свою роботу в Україні, – сказав Мауро Лонгобардо, генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Міжнародна компанія АрселорМіттал працює по всьому світу – у понад 50-ти країнах. На самому початку повномасштабної війни співробітники корпорації через платформу UNICEF зібрали кошти на допомогу Україні – компанія подвоїла цю суму для гуманітарних потреб.

Окрім того, гроші як корпорації, так і «АрселорМіттал Кривий Ріг», були скеровані на закупівлю та транспортування медичного обладнання та медзасобів для лікарень Кривого Рогу та інших регіонів країни. Перелік потрібного обладнання та матеріалів сформували хірурги, які надають медичну допомогу військовим і цивільним жертвам війни в Україні. Серед наданих матеріалів – сучасний хірургічний електроінструмент: травматологічні ортопедичні дрилі виробництва Німеччини та електрокоагулятори – апарати, здатні швидко зупиняти кровотечі та обробляти судини будь-якого діаметру. Доставили з Європи до Кривого Рогу й запаси перев’язочного, хірургічного та шовного матеріалу, антисептичні засоби та кровоспинні препарати.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» також передав Кривому Рогу 11 автомобілів швидкої допомоги. Ці карети швидких служитимуть у районах, які межують із зоною бойових дій. Евакуаційні швидкі пристосовані для експлуатації у важких дорожніх та погодних умовах й обладнані спеціальними шинами підвищеної прохідності. Машини оснащені необхідним обладнанням та засобами для проведення лікувальних заходів силами фельдшерської бригади.

Фінансова підтримка від «АрселорМіттал Кривий Ріг» також передбачала гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам у Кривому Розі та передачу спецтехніки, обладнання, матеріалів, одягу, взуття, палива для облаштування фортифікаційних споруд та для потреб сил оборони Кривого Рогу. Підприємство включилось у захист Кривого Рогу з перших годин воєнної агресії та надало значні обсяги будівельних матеріалів для облаштуванні фортифікаційних споруд навколо міста, щоб заблокувати можливі шляхи підходу ворога. З 24 лютого 2022 року «АрселорМіттал Кривий Ріг» забезпечив 3929 тон та 897 кубометрів різноманітних матеріалів для формування загороджувальних споруд на підступах до Кривого Рогу, зокрема, надав близько 6000 шт. бетонних плит і блоків для облаштування блокпостів, виготовив в своїх цехах понад 5000 протитанкових та протиколісних їжаків – це 70% від усіх їжаків, які були встановлені у місті. Коли активні бойові дії відбувалися лише в 50 кілометрах від Кривого Рогу, завод виробляв приблизно 150-200 захисних їжаків на день. Вдруге після Другої світової війни криворізьке метпідприємство знов було змушене повернутися до цієї практики на захист міста від ворожого наступу.

Окрім того, впродовж 2022 року «АрселорМіттал Кривий Ріг» надав матеріальну допомогу родинам загиблих працівників та допоміг у ліквідації наслідків масштабних ракетних обстрілів критичної інфраструктури Кривого Рогу.

Компанія АрселорМіттал залишається найбільшим іноземним інвестором в Україні та одним з найбільших платників податків. Одразу після початку повномасштабної війни підприємство наперед сплатило податок на видобуток корисних копалин у розмірі 2 225 000 000 грн для підтримки українського уряду. Загалом У 2022 році податкові платежі «АрселорМіттал Кривий Ріг» до бюджетів різних рівнів склали 8,8 млрд грн податків і зборів.

Гірничодобувна та сталеливарна промисловість складають основу економіки України. Компанія АрселорМіттал докладає усіх зусиль, щоб підтримати країну та допомогти їй відновитися у майбутньому.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
2 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі