test

Всі новини про життя міста

Програма DOBRE спрацювала в ОТГ Криворізького району (фото)

Як говорить народна мудрість – «Під лежачий камінь й вода не тече». Тож той, хто хоче щось змінити й працювати, шукає можливості. І головно – знаходить.

Яскравий приклад – Софіївська громада Криворізького району.
«Софіївська громада, в рамках швидкого гранту проекту екстреного реагування Програми DOBRE, отримала наступні партії замовленого обладнання, зокрема компресори, бетонозмішувачі та інше обладнання, що буде використане для безперебійної роботи місцевого комунального підприємства «Софіївське» та групи благоустрою виконкому Софіївської селищної ради.
Таке обладнання є дуже важливим для громади, адже дозволить швидше та ефективніше проводити будівельні роботи та покращувати благоустрій територій.
Програма DOBRE – це ініціатива, спрямована на підтримку розвитку місцевих громад та підвищення ефективності їхнього управління. Софіївська громада, яка є давнім партнером USAID DOBRE, цінує цю співпрацю, адже це – свідчення дієвої підтримки та допомоги громадам, які працюють на благо місцевих мешканців та покращення умов їхнього життя у рідному селищі», – повідомляє Криворізька районна державна адміністрація.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини