asd

Всі новини про життя міста

З графіті художника Бенксі: у Кривому Розі погасили марку, присвячену річниці повномасштабної війни (фото)

Зібрані від продажу марки доброчинні внески будуть спрямовані на відбудову навчальних закладів України, зруйнованих ракетними обстрілами рф.
«Марка – лаконічна: «ПТН. ПНХ» – краще й не скажеш. Раніше вже були випущені популярні марки, такі як з відомим побажанням російському військовому кораблю, «Доброго вечора, ми з України», «Слава ЗСУ», «Пес Патрон», «Кримський міст на біс!» та інші. До річниці підлого російського вторгнення в Україну ця марка дуже доречна. Упевнений, вона буде користуватися величезною популярністю серед криворіжців та всіх українців!», – сказав голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.
На марці – одне з семи графіті всесвітньо відомого вуличного художника та політичного активіста Бенксі, створених ним анонімно в Україні у 2022 році. Графіті з дзюдоїстом, відправленим в нокаут дитиною, художник намалював на стіні зруйнованого будинку у смт Бородянка Київської області.
Кожен, хто придбає марку «ПТН.ПНХ» стає учасником благодійного проєкту. Тираж марки складає 1,5 млн примірників. Вартість маркового аркуша на якому розташовано 6 марок – 180 грн, з яких 42 грн – благодійний внесок. До марок також випущено конверт «Перший день», художній конверт, картку, тематичний світшот.
Придбати поштовий блок та конверти можна з 24 лютого відділеннях «Укрпошти» по всій країні, а також в офіційному онлайн-магазині «Укрпошти».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі