asd

Всі новини про життя міста

Питна вода: який стан Каховського водосховища? (фото)

Водозабезпечення мешканців Дніпропетровщини залежить від наповнення Каховського водосховища, котре через дії ворога обміліло – агресор пошкодив дамбу та неконтрольовано скидав воду.
Втім питання водозабезпечення Дніпропетровщині – на контролі, запевнив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак під час робочої поїздки до Нікопольського району.
«Перевірив стан справ на Каховському водосховищі. Ситуація стабільна – рівень води навіть трохи піднявся. Проте росіяни прагнуть позбавити наших людей найнеобхіднішого, відтак маємо бути напоготові. Наступного тижня зберемо комісію, яка опікується забезпеченням громадян водою. Це питання контролюю особисто», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.


Нині всі громади Нікопольського району з водою, ситуація стабільна.
«Одне з сіл Мирівської громади, яке розташоване на березі Каховського водосховища, має два водозабори. Через рівень води один з них не працює. Та технічне рішення, як забезпечити людей безперебійною послугою, є», – додав Сергій Лисак.
Від водосховища живиться й Криворізький район області. Забирає воду здебільшого для промислових підприємств та зрошувальних систем. Також залежать від нього Херсонська і Запорізька області.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи