asd

Всі новини про життя міста

Ракетний удару Кривому Розі: прийнято заяви від постраждалих на матеріальну допомогу від міста

Унаслідок ракетного удару 14 січня у Кривому Розі постраждало близько 50 приватних будинків (є і дуже серйозні ушкодження у 2-х будинках), 3 школи, 2 дитячі садочки, багатоквартирні будинки та адміністративна будівля.

Вчора, 15 січня, комунальні служби продовжили роботи з відновлення водо-, газо- та електропостачання. Також з ранку працювали 4 спеціальні групи, вони докладно обстежили пошкодження будинків, і людям надавалась допомога будматеріалами для першочергових відновлювальних робіт.

Про це повідомив начальник Військової адміністрації міста Олександр Вілкул.

“На підставі актів обстеження людям, чиї будинки постраждали, буде надано грошову допомогу від міста. Вже обстежено 37 приватних будинків, там прийнято заяви на матеріальну допомогу від міста, а також 10 квартир у 5 поверхових будинках. Видано – 200 аркушів 8-ми хвильового шиферу, 1200 м2 плівки, скло та інші будматеріали з матеріального резерву міста.
Аварійні роботи щодо відновлення газопостачання закінчено, почалося підключення будинків. Енергетики закінчують ремонт центральної лінії та на будинки буде подано електрику. Водопостачання відновлено на 100%”, – зазначив Олександр Вілкул.

Також для зручності людей сьогодні, 16 січня, на місце буде направлено машину “Мобільного офісу” Центру “Віза”, фахівці якого допоможуть мешканцям, чиї будинки пошкоджені, оформити документи на отримання державної допомоги. Мобільний офіс працюватиме за адресою: Гімназія-ліцей №129, вул. Гімназична (колишня Пензенська), 39 – з 08.00 до 16.00. У разі потреби роботу офісу буде продовжено і в інші дні.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі