В області було гучно.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
“Всі деталі – після відбою. Поки ж загроза зберігається. Будьте у безпеці.
Вночі ворог спрямував кілька безпілотників на Новомосковський район. Два шахеди збили ПвК “Схід”. Через падіння уламків та влучання решти БпЛА є руйнування на території комунального підприємства. Пошкоджені будівлі та авто. Виникла пожежа, яку рятувальники оперативно загасили.
Нікопольщину агресор обстрілював артилерією. Бив по райцентру та Марганецькій громаді.
Всюди – без загиблих і постраждалих”, – додав він.
Вчора, 6 січня, вдень були нові безжальні обстріли Нікопольщини. Понад два з половиною десятки випущених снарядів. Ворог тричі скеровував на район важку артилерію, стільки ж разів атакував дронами-каміказе.
Дісталося Нікополю, Мирівській та Марганецькій громадам. Є поранені. 50-річна жінка лікуватиметься вдома. Чоловік 63 років – госпіталізований у стані середньої тяжкості. Пошкоджений інфраструктурний об’єкт, 7 приватних будинків. Побиті гараж, авто, газопровід.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-06_13-07-36.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-06_13-07-37.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-06_18-30-15-2.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-06_18-30-15.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE