Всі новини про життя міста

Реєстрація на проходження національного мультипредметного тесту розпочнеться вже за декілька днів

В Україні стартує вступна кампанія. З 14 березня розпочинається реєстрація на проходження національного мультипредметного тесту. Триватиме вона майже місяць. Втім, відкладати на останній день фахівці не радять. Аби була можливість виправити ймовірні помилки у документах.

Про це, а також особливості цьогорічного НМТ йшлося на брифінгу в ОВА.

«Реєстрація на НМТ проходитиме онлайн. На ресурсі Українського центру оцінювання якості освіти. З 14 березня там необхідно створити власну інформаційну сторінку та завантажити пакет документів. Паспорт і реєстраційний номер платника податків. Довідку зі школи, а якщо ви випускник минулих років – атестат», – розповіла директорка Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова.

Тут же пройти верифікацію. Для цього натиснути відповідну кнопку, відправивши документи на перевірку. Якщо з паперами все добре, буде сформовано сертифікат. Його необхідно завантажити на раніше створену інформаційну сторінку.

«Якщо з паперами виникнуть проблеми, учасники зможуть виправити їх до 11 квітня, – додала Марина Горбенко-Хвастунова. – Для тих, хто у цей період з поважних причин не зможе подати документи на НМТ, буде реєстрація на додаткову сесію тестування».  

Загалом цьогоріч на вступників чекає чотири тести. Три обов’язкові – з математики, української мови та історії країни. Ще один – на вибір. Це може бути географія, фізика, хімія, біологія, іноземні мови чи українська література.

«НМТ буде двомодульним. Перший триватиме дві години. Під час нього учасники пройдуть завдання з української та математики. Далі – 20-хвилинна перерва. Після – історія і ще тест з предмету на вибір», – пояснила директорка Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Максимально тестування організують в укриттях. Де це неможливо, будуть перериватися на повітряні тривоги.

Очікується, що в області до НМТ долучиться до 22 тис учасників. Не тільки з Дніпропетровщини, а й Луганщини, Донеччини, Херсонщини та Миколаївщини.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі