Всі новини про життя міста

Резервуари для води, спальні місця та навчально-ігрові зони: в Кривому Розі облаштовують укриття для дітей (фото)

Триває війна, ворог цілиться в цивільну інфраструктуру, а саме – медичні та освітянські заклади. Тож у Кривому Розі коштом міського бюджету облаштовують мережу простих укриттів.
Найпростіші укриття облаштовують в першу чергу в освітянських закладах – дитячих садочках та школах. Адже наявність захисного укриття – це обов`зкова умова для того, аби цей навчальний заклад відновив свою діяльність в режимі “на прийом дітей”.
Робота з облаштування в закладах освіти укриттів активно триває в Саксаганському районі Кривого Рогу.
“На початку минулого навчального року сертифікованих захисних споруд цивільного захисту в закладах освіти району не було. Наразі ми маємо найпростіші укриття в 42 закладах освіти на 5930 місць. Укриття забезпечені всім необхідним: ємностями з питною та технічною водою, резервним штучним освітленням, первинними засобами пожежогасіння, засобами надання медичної допомоги шанцевим інструментом, меблями. Дуже багато зроблено творчими руками працівників закладів освіти: внутрішній простір приміщень укриттів художньо-оформлений і задекорований так, щоб підняти настрій та відволікти дітей. В укриттях закладів дошкільної освіти в наявності місця для відпочинку дітей, створені ігрові та розвивальні осередки, наповнені дидактичним обладнанням; укриття нагадують звичні для дошкільників групові кімнати, що обладнані меблями та дають змогу малюкам продовжувати здійснювати режимні процеси. Укриття в закладах загальної середньої освіти облаштовані таким чином, щоб можна було організувати освітній процес та різноманітні активності, які б допомогли зняти рівень напруги, заспокоїтися, провести час з користю.
Роботи щодо облаштування найпростіших укриттів продовжуються”, – повідомили в виконкомі Саксаганського району.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі