Триває війна, ворог цілиться в цивільну інфраструктуру, а саме – медичні та освітянські заклади. Тож у Кривому Розі коштом міського бюджету облаштовують мережу простих укриттів.
Найпростіші укриття облаштовують в першу чергу в освітянських закладах – дитячих садочках та школах. Адже наявність захисного укриття – це обов`зкова умова для того, аби цей навчальний заклад відновив свою діяльність в режимі “на прийом дітей”.
Робота з облаштування в закладах освіти укриттів активно триває в Саксаганському районі Кривого Рогу.
“На початку минулого навчального року сертифікованих захисних споруд цивільного захисту в закладах освіти району не було. Наразі ми маємо найпростіші укриття в 42 закладах освіти на 5930 місць. Укриття забезпечені всім необхідним: ємностями з питною та технічною водою, резервним штучним освітленням, первинними засобами пожежогасіння, засобами надання медичної допомоги шанцевим інструментом, меблями. Дуже багато зроблено творчими руками працівників закладів освіти: внутрішній простір приміщень укриттів художньо-оформлений і задекорований так, щоб підняти настрій та відволікти дітей. В укриттях закладів дошкільної освіти в наявності місця для відпочинку дітей, створені ігрові та розвивальні осередки, наповнені дидактичним обладнанням; укриття нагадують звичні для дошкільників групові кімнати, що обладнані меблями та дають змогу малюкам продовжувати здійснювати режимні процеси. Укриття в закладах загальної середньої освіти облаштовані таким чином, щоб можна було організувати освітній процес та різноманітні активності, які б допомогли зняти рівень напруги, заспокоїтися, провести час з користю.
Роботи щодо облаштування найпростіших укриттів продовжуються”, – повідомили в виконкомі Саксаганського району.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/386591116_1229310617923410_4735398202680626939_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/386597590_1229310621256743_1677595277198514828_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/386603942_1229310814590057_5286029131756578043_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/386604965_1229310721256733_1997833854741034794_n-1024x473.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/386653288_1229310737923398_3359697451120014850_n-1024x456.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/386765861_1229310607923411_7933134717842995757_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387199320_1229310624590076_3868438325803863631_n-1024x706.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE