asd

Всі новини про життя міста

Розповів, як діяти при радіаційних, хімічних, біологічних загрозах: міжнародний експерт провів тренінг для громад області

Що робити під час радіаційної, хімічної або біологічної небезпеки. Які найперші кроки, аби вберегти життя та здоров’я. Для представників громад Дніпропетровщини провели тренінг-семінар. Поділитися знаннями запросили міжнародного експерта із цивільного захисту.

«Агресор постійно погрожує. Тому ми повинні бути підготовленими. Зібрали керівників районних військових адміністрацій, територіальних громад, спеціалістів цивільного захисту. Вони доноситимуть до мешканців на місцях набуті знання», – зазначила начальниця управління цивільного захисту населення Дніпропетровської ОВА Тетяна Куряченко.

Максим Довгановський – міжнародний експерт з питань радіаційного та хімічного захисту. Співпрацює з ОБСЄ та НАТО. У минулому рятувальник. Каже, має досвід, яким вирішив поділитися.

«Тренінг разом із научним матеріалом. Зробили виставку зразків сучасних засобів індивідуального захисту. Потрібно розвивати культуру безпеки в цій галузі. Зараз під час війни маємо багато викликів», – зазначив Максим Довгановський.

Учасникам продемонстрували протигази європейського стандарту. Вони забезпечують комплексний захист від хімічної зброї, радіаційного забруднення, промислових викидів, біологічних загроз.

Серед експонатів міні-виставки й захисні костюми. Вони спеціально розроблені, аби убезпечити персонал підприємств, офісів, різних організацій.

А ще презентували новітні засоби захисту для спеціалізованих служб: рятувальників, поліцейських.

«Під час повномасштабного вторгнення ворог захопив Запорізьку АЕС. Наша громада межує з нею. Тож радіаційна загроза для нас надзвичайно актуальна. Використовуватимемо отриману інформацію, впроваджуватимемо новий досвід», – сказав начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Нікопольської міськради Максим Костиркін.

Він додав, що все нове потрібно переймати. Технології не стоять на місці. Змінюються та розвиваються підходи до захисту від різного типу загроз.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі