![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/407387014_2163229157181037_5383728202791346511_n-1024x577.jpg)
Питання безпечних умов навчання дітей в освітянських закладах Кривого Рогу наразі активно обговорюється серед містян.
Зокрема, проводять відповідне опитування.
«Ми наполегливо рекомендуємо вам узяти участь в опитуванні щодо умов навчання у закладах загальної середньої освіти Кривого Рогу. Воно має на меті знайти плюси та мінуси освітнього процесу в умовах війни і дистанційно-кабінетних уроків.
Сподіваємося, на завершення І семестру ви вже розібралися з його недоліками та перевагами і зможете це викласти у відповідях. А ми, у свою чергу, систематизуємо ваші думки і разом зі своїми пропозиціями передамо до Департаменту освіти і науки Криворізької міської ради.
Прохання також поширювати опитування до шкільних/класних чатів.
Анкета тут», – закликала містян долучитися до опитування адміністратор тематичної групи «Шкільні питання» Ірина Анцифрова.
новини Кривий Ріг LIFE