asd

Всі новини про життя міста

Серед криворіжців шукають волонтерів для соціалізації врятованих цуценят

«Цуценя – це маленька дитина, їй потрібна увага, час, багато часу, щоб навчити всьому, що необхідно у повсякденному житті» – переконані криворізькі зоозахисники і тому просять посильної допомоги.

Татьяна Барлет з Anima Edis розмістила у Фейсбуці відповідний пост з проханням відгукнутися чуйних людей і надати допомогу в соціалізації врятованих цуценят:

«Відверто кажучи, ми з Anima Edis не готові були до того, що 10 цуценят, врятованих у 2022 році, і досі залишаться з нами на перетримці.

Цуценя – це маленька дитина, їй потрібна увага, час, багато часу, щоб навчити всьому, що необхідно у повсякденному житті.

Борька на перетримці був з малечку, але він був першим і єдиним цуценям на той час.

Всі люди, які познайомилися з ним, сказали, що він чемний, вихований пес, і господарю з ним пощастить.

Бера, Гайка, Тера, Буч, Кай, Юся, Мілка, Гера, Мія і Бруно – їх десятеро і приділити кожному з них окремо стільки уваги, як приділялось, наприклад, Борькі, просто фізично неможливо.

Вони нагодовані, своєчасно оброблені від паразитів, вакциновані, сплять на чистому і в теплі, знають, що можна, а що ні, хоча бешкетники ще ті.

Але зовнішній світ за бетонним забором їм не знайомий: вони чують, що відбувається, але нічого не бачать, вони не виходили за ворота на повідцю.

Коли з цуценятами виходиш за забор, то їх лякають інші собаки, що гавкають з будинків поруч, лякають сторонні шуми, які вони чули, але не бачили очима, що відбувається.

Автомобілі, велосипеди, і все, що зустрічається на їх шляху вперше, викликає страх, як у дітей.

Нам порадили зробити іграшки і починати гратися з цуценятами у перетягування канату, давати їм перемагати і виховувати у цуценят впевненість у собі.

Порадили ще багато всього, але для цього потрібні люди. Люди, які зможуть нам допомогти у вигулі цуценят, щоб привчити їх до прогулянок на повідцю, які підтримають і покажуть правильний вихід зі складних ситуацій, що можуть трапитися з цуценятами на кожному кроці.

Прошу відгукніться, хто зможе хоча б декілька разів на тиждень приділити по 1-2 години для зайнять і прогулянок з цуценятами.

Друзі, якщо у вас є бажання допомогти нам з соціалізацією та адаптацією 10-ти цуценят-підлітків, то ми будемо дуже вам вдячні за таку допомогу: (067) 712-28-16 Тетяна.

або пишіть у особисті повідомлення Татьяна Барлет.

Шлеї і повідці є».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи