Всі новини про життя міста

Що робити, якщо помилились і сплатили за світло на чужий особовий рахунок?

Щоб не помилитись і сплатити за світло на свій особовий рахунок, а не чужий, варто упевнитись у введеному особовому рахунку перед оплатою. Але, якщо таки помилки не вдалось уникнути і гроші були відправлені на рахунок комусь іншому, то цю ситуацію можна виправити і перевести сплачені кошти на вірний особовий рахунок.

Як це зробити, розповідаємо у матеріалі.

Зрозуміти, що кошти були сплачені не на той особовий рахунок, клієнт може, якщо після оплати він отримав смс-повідомлення від YASNO про все ще наявний борг або якщо після оплати рахунка кошти, які були сплачені, не відображаються в Особистому кабінеті YASNO.

Щоб перевести кошти з чужого особового рахунка на свій, необхідно звернутись до YASNO, надіславши на пошту dp@yasno.com.ua скан-копії: 

  • заяви на пошук та зарахування коштів на свій особовий рахунок (форма довільна, але обов’язково зазначити особовий рахунок, на який варто перевести кошти) 
  • документу, що підтверджує вашу особу (наприклад, паспорт (1 сторінка)
  • квитанцію про проведену оплату (у разі, якщо в квитанції не вказано ПІБ платника, а лише номер банківської карти, то необхідно також надати підтвердження власника картки).

Після цього, фахівці YASNO опрацюють звернення та протягом 2-3 днів, лише за наявності усіх наданих вище документів, кошти будуть повернені на особовий рахунок клієнта, котрий помилився. Переконатись у зарахуванні коштів на свій особовий рахунок клієнт зможе, скориставшись Особистим кабінетом YASNO.

А клієнт, котрий кошти помилково отримав на свій рахунок буде сповіщений YASNO про зняття з його рахунка, помилково отриманих коштів.

«Таких історій в нашій практиці не багато, але все ж часом вони трапляються. Дотримуючись вищезазначеного алгоритму, кошти можна повернути на свій рахунок дуже швидко, то ж підстав для хвилювання немає», – сказав Сергій Коваленко, генеральний директор YASNO.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи