asd

Всі новини про життя міста

Сироти проти депутатів (фото)

26 січня Культурно-громадський центр ШELTER+ в партнерстві з міською федерацією футболу організував товариську гру, яка стала яскравим завершенням Різдвяного турніру з міні-футболу на кубок Християнського Футбольного Клубу «Пенуел». 

В ДЮСШ №10 в дружньому, але запеклому двобої зійшлися команди, що складалися з вихованців криворізьких дитбудинків та інтернатів і депутатів міської та районних у місті рад. Гра закінчилася з рахунком 12:12, але спортивний результат тут не головне. Набагато важливіше, що пліч-о-пліч весело і змістовно проводили час серйозні бізнесмени і діти, які виросли в великій нужді, впливові політичні діячі і хлопці, у яких, як здається багатьом, немає ніяких перспектив, голови районних рад та депутатських фракцій і ті, хто виявилися недостатньо хорошими навіть для середніх шкіл…

Команду «Надія» склали вихованці Дитячого будинку №3, що на м-ні Сонячний, інтернату №9 на ПівдГЗК, Центру соціально-психологічної реабілітації дітей. У складі команди суперників були депутати районих рад, міської ради: Ігор Левицький, Віталій Польовий, Олег Колодій, Сергій Білоконь, Володимир Семеренко, Ігор Колісник.

Окрім власне матчу були проведені веселі конкурси для глядачів, запальною музикою публіку порадував популярний криворізький дует «Alex Fresh». Закінчилося все фуршетом для учасників гри і численних глядачів, більшість з яких склали вихованці дитбудинків та інтернатів, які завзято підтримували своїх друзів з «Надії» і одного з гравців команди депутатів – Ігоря Левицького, який давно і систематично підтримує дітей-сиріт нашого міста.

 

Для довідки: У турнірі з міні-футболу на кубок Християнського Футбольного Клубу «Пенуел» взяли участь 4 команди, і в напруженому фіналі перемогу виборола команда Інтернату №9. Найкращим гравцем турніру було визнано Антона Главацького з дитбудинку №3, найкращим воротарем став Євген Хорольський з того ж закладу, а нагороду головного бомбардира отримав форвард команди Інтернату №9 Микола Скрєбцов, який забив 8 м'ячів.

Турнір 2012 року став вже четвертим подібним змаганням, але цього року організатори підійшли до справи особливо відповідально. Молоді футболісти з головної команди ХФК «Пенуел» перекваліфікувалися в тренерів і протягом місяця їздили до інтернатів та дитбудинків, проводячи тренування, будуючи стосунки з дітьми і готуючи їх до турніру. На думку Юлія Морозова, одного з засновників КГЦ ШELTER+ та організаторів турніру «це є дуже важливим, особливо сьогодні, коли 99 вихователів і вчителів в дитячих будинках та інтернатах – жінки, і хлопцям так не вистачає спілкування з адекватними дорослими мужиками. Дуже приємно, що цей місяць тренувань дуже захопив наших молодих «тренерів», і деякі з них планують продовжити займатися з дітьми на постійній основі».

 

новости Кривой Рог LIFE

фото: Максим Горбацкий («Первый Криворожский»)

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
2 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи