test

Всі новини про життя міста

Сьогодні – День українського добровольця

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця – свято, яке символізує міцність, самовідданість та патріотизм українського народу.

“Пам’ятаю, як рік тому, відразу після повномасштабного нападу орків на нашу країну у військкоматів у Кривому Розі вишикувалися довжелезні черги. Як у соцмережах багато хто обурювався, що їх відправляли додому, не брали одразу до ТРО та ЗСУ. Добровольців було настільки багато, що не на всіх вистачало навіть зброї”, – згадує голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

“Пам’ятаю перші дні, ту титанічну роботу, яка була зроблена. Як шукали та купували за будь-які гроші бронежилети, каски (дефіцит був божевільний), рації, приціли та багато іншого. Як паралельно налаштовували роботу з виробництва всього необхідного вже у Кривому Розі. Як пройшли шлях від першого батальйону до повністю укомплектованої та оснащеної Бригади ТРО. Як будували фортифікаційні споруди (деякі ви бачили, більшість же перебувають за містом і становлять кілька ліній оборони). Це була робота тисяч людей. Разом ми впоралися і не пустили ворога до міста.

А зараз саме з нашого міста-фортеці записалось найбільше людей в області до “Гвардії наступу”.
Тож можна сміливо стверджувати, що наш Кривий Ріг – місто патріотів України!”, – додав О. Вілкул.

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини