Провели низку робочих зустрічей, у тому числі у лікарнях міста, з військовими, з працівниками комунальних підприємств, які зробили ключовий внесок у створення системи оборони, фортифікаційних споруд у Дніпропетровській, Херсонській та Миколаївській областях.
Про це повідомили у міському відділі преси та внутрішньої інформації.
Прокоментував візит Міністра голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул:
“Оцінка нашої діяльності від міністра дуже висока. Понад 100 військових, медиків, комунальників, працівників місцевого самоврядування отримали нагороди Міністерства оборони – “Знак пошани” та “За сприяння Збройним Силам України”.
Отримав від Міністра оборони України Олексія Юрійовича Резнікова медаль “Золотий тризуб” і я. Вважаю, що ця висока нагорода Міністра оборони – це оцінка праці всіх криворіжців, всього нашого міста, яке разом із усією Україною зараз працює на нашу спільну Перемогу.
Це зараз головне і Кривий Ріг дійсно б’ється як одне серце.Робота з допомоги нашим військовим триває і триватиме до нашої Перемоги”.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-17_17-52-08.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-17_17-52-09-2-1024x575.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-17_17-52-09-1024x575.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-17_17-52-11-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-17_17-52-12-1024x571.jpg)
новини Кивий Ріг LIFE