test

Всі новини про життя міста

Співробітники АТ «Криворізька теплоцентраль» розповіли історії появи вишиванок у їх родинах (фото)

Сьогодні, 16 травня, в Україні та світі святкують День вишиванки. Цей предмет одягу був і залишається гордістю українців.

У багатьох родинах вона передається від покоління до покоління, з роду в рід. Проте, для когось історія вишитої сорочки твориться вже зараз – на сучасний лад.

Пропонуємо вашій увазі історії появи вишиванок у родинах співробітників АТ «Криворізька теплоцентраль».

Фахівець договірної групи відділу закупівель АТ «Криворізька теплоцентраль» Віта Козюк:

– Ініціаторами появи вишиванок у моїй родині були донька та на той час майбутній зять. Діти вирішили побратися не у весільному вбранні, а саме у вишиванках. Розпис було призначено у одному з РАГСів Києва 2 липня 2022 року.

Ми з чоловіком одностайно підтримали молодят, теж підібравши собі відповідний одяг.

Традиційні весільні вишиванки замовили на Львівській швейній фабриці, яка спеціалізується на їх виготовленні. У молодят були білого кольору з блакитною оздобою, а у батьків – тілесного кольору з біло-коричневою вишивкою.

З того пам’ятного дня традиційний український одяг увійшов у наше життя. На великі свята усією родиною обов’язково вбираємось у вишиванки.

Цю традицію вирішили продовжити з появою у нашій сім’ї онука, на хрещення якого малечу теж вбрали у вишиту сорочку, щоправда, зовсім крихітного розміру.

Вишиванка для моєї родини – це, по-перше, код нашої нації, по-друге – одяг вільних людей, а також символ української сили та нескореності.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі