test

Всі новини про життя міста

Стихійна класика від «Київстар»: що природне – те зручне!

Лідер серед операторів національного телекомунікаційного зв’язку «Київстар» вкотре доводить свою любов до нас, але уже із новим сервісом – випуском мобільних телефонів під власним брендом.

Цієї осені користувачі зустрічають 3 новинки, виконані у класичному стилі смартфонів, із символічною назвою природних стихій – Kyivstar Aero, Кyivstar Terra та Kyivstar Aqua. Розподіл за назвами відбувся на основі функціональних можливостей апаратів та зовнішності моделей, виготовити які було доручено компанії Huawei. У наборі користувачі знайдуть теж корисну «класику»: зарядний пристрій, USB-кабель, батарею, гарнітуру, гарантійний талон, інструкцію щодо використання, карту пам’яті MicroSD (1 GB). Але і це ще не все: до кожного смартфону додається SIM-карта від «Київстар» із тарифом «Щасливий» (який потім можна змінити на будь-який із діючих) та можливість мати доступ до інтернету всього за 1 гривню на добу за програмою «Інтернет без кордонів».

 

Класичний Aero – необхідний як повітря

Перша бюджетна модель Kyivstar Aero – це сенсорний телефон із підтримкою Java. Його зручність у тому, що підходить він, за перше, користувачам-початківцям – на лицьовій панелі є кнопка для дзвінків, навігаційна клавіша, кнопка завершення роботи.

Пам’ятаєте народну класику – українську казку «Летючий корабель»? Сюжет типовий: син-дурник мав добру душу, а тому чарівник подарував йому своєрідний корабель-літак, на якому хлопець прибув до царя. Із собою він привіз цілу купу друзів, яких зустрічав на своєму шляху: Скорохода, Стрільця, Обливайла, Об’їдайла, Морозка, Слухайла. А разом їм вдалося виконати усі умови багатія та отримати від нього благословення на шлюб дурника із своєю донькою. І хоча усі ці герої – вигадка мудрого народу, але зрозуміло, що їм і багато для щастя не потрібно – стандартний мир, злагода, добробут та… зручність навіть у спілкуванні.

Дітки залюбки слухають про пригоди у повітрі, про везунчика, якому допомагали вірні друзі. Класика жанру – незмінна, вічна, корисна. І хоча сучасна молодь досить мобільно адаптована до модерних казок та іграшок, проте модель  Kyivstar Aero в змозі задовольнити усі їх невибагливі потреби.

Апарат працює в мережах GSM/GPRS/EDGE (900/1800 МГц), має 3-дюймовий сенсорний екран 240х400 пікселів, камеру 2 мегапікселя, FM-радіо, Bluetooth 2.1, Wi-Fi, 3,5 мм гніздо для стерео навушників, стандартний роз’єм micro-USB. Карта памяті у новій моделі на 1 ГБ, проте її можна збільшувати до 16 ГБ. Вага апарату – 85 грамів. І увесь цей класичний набір коштує 649 гривень.

 

Кyivstar Terra – смартфон для земного щастя

«Мушу йти в полонину, Марічко, – сумував Іван заздалегідь». Марічка покірно погоджувалась, хоч їй було дуже сумно. Вона втішала сама себе, що обов'язково буде дивитися на гори, то може, й побачить його: «Як муть мряки сідати на гори, я сяду та й си заплачу, що не видно, де пробуває милий». Недаремно Іван поспішав з полонини: він не застав Марічки живою. Це  історія про кохання хлопця й дівчини із повісті М. Коцюбинського «Тіні забутих предків». Класичний на той час випадок: кохані у розлуці сумували один за одним, але спілкуватися мали змогу лише у думках та снах.

Нині усе змінилося, проте бажання земного щастя чоловіка й жінки – вічне. Та й можливості для цього у сучасному світі – чималі. Компанія «Київстар» дбає про зручність коннекту, а посередником виступає новий смартфон Кyivstar Terra.

Це сенсорний апарат на базі операційної системи Android 2.2. Працює смартфон у мережах GSM (900/1800 МГц) та 3G (HSDPA). Частотний процесор – 528 МГц, вбудована пам'ять обсягом 512 МБ Flash і 256 МБ RAM. Сенсорний екран становить 2,8 дюйми і складається із 240х320 пікселів, камера розрахована на 3,2 мегапікселів. Антена – внутрішня, дозволяє приймати FM-радіо. Також у наявності Bluetooth 2.1, Wi-Fi, карту пам’яті можна збільшувати до 32 ГБ. Вага апарату – 100 грамів, а вартість – 1199 гривень.

Усього «начиння» достатньо, аби тішитися стабільним стільниковим зв’язком, доступом до мережі інтернету, фіксувати на фото щасливі миті життя чи корисну інформацію. Одним словом – щастя земного спілкування таке доступне. Варто лише захотіти.

 

Kyivstar Aqua – увесь світ на долоні

Чи знаєте Ви завзятішого мандрівника, ніж класичний герой Еней? Моторний парубок, за травестійними переказами І. Котляревського, побував і на суші, і у підземному царстві, і на морських просторах.  Саме по воді найсприятливіше добиратися у будь-яку точку світу, адже океани поєднують материки, нові культури, менталітети, цивілізації. Дух авантюризму манить нас незалежно від віку, а пригоди у подорожах не лякають навіть форс-мажорами.

Нині можна мандрувати навіть не виходячи із домівки. Компанія «Київстар» дарує таку можливість разом із смартфоном Kyivstar Aqua, у якому є чимала перевага – це «Інтернет без кордонів» за 1 гривню на добу необмеженого користування усіма послугами мережі з Opera-mini.

Що стосується внутрішнього наповнення, то воно дещо сильніше, ніж у колеги-Terra: операційна система Android 2.3, більший екран, міцніший процесор. Корпус зручний, екран налаштований за принципом «торкайся – і отримуй». Одним дотиком користувач потрапляє у світ Facebook, Twitter, Вконтакте, також тут встановлено 5 операторських пропозицій: «Free Music», «Музика», «Мій Київстар», «Спілкування» та «Ігри». До речі, два останні ярлики направляють відразу на інтернет-сторінку із відповідним наповненням. А розташувати піктограми меню можна на свій смак. Цей апаратик вагою 120 грамів пропонується за ціною 1699 гривень.

Мати увесь світ у своїй кишені – цілком можливо. Купуй – торкайся – насолоджуйся.

 

p.s. Ми всі вчилися на класичних творах, у яких люди кохали і ненавиділи, мали і втрачали, йшли світ за очі і поверталися додому. І споконвіку людство мало бажання змінити свою долю, пізнати істину буття,  підкорити природні стихії. Та світ би завмер, якби це сталося. То ж давайте почнемо з доступного – покращимо своє життя із класичними смартфонами від «Київстар».

 

Лєна Зоріна

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи