test

Всі новини про життя міста

Так треба чи ні криворіжцям робити повірку водоміру під час воєнного стану?

Повірка приладу обліку споживання питного водопостачання є обов’язковою процедурою. Та чи діє така законодавча норма і в період війни й воєнного стану?

З цього приводу фаховий коментар дав муніципальний водопровідник – КП «Кривбасводоканал»:

«Важко знайти українця, який не знає, що «лист щастя» немає нічого спільного з цим гарним відчуттям.

Триває період від дня затвердження Постанови КМУ № 412 про відтермінування обов’язкової державної повірки приладів обліку холодної води (і не тільки води), а криворіжці продовжують отримувати сповіщення від приватних фірм про необхідність повірити водомір. Ними спамлять електронну пошту, надсилають смс, вставляють у двері папірці з серйозним текстом. Дуже часто підписуються водоканалом…

У зв’язку з цим виникає кілька резонних запитань, на які ми поспішаємо надати відповідь. Так треба чи не треба робити держповірку водоміру під час воєнного стану?

Згідно з Постановою, повірка не є обов’язковою, якщо у вас немає претензій до роботи лічильника. Детально ми про це розповідаємо у відео.

Звісно, якщо абонент таки вирішив повірити лічильник, #Кривбасводоканал прийме акт і оновить дату повірки в своїй базі.

Звідки ці фірми знають, коли в мене дата повірки?

В мирний час компанії роками надавали послуги і склали свою базу клієнтів, в якій є всі відомості, включно з контактними номерами. Це нормальна практика – нагадувати споживачам про дії, які необхідно зробити раз на 4 роки. Якби не у вигляді страшилок під час війни.

Ви мене не переконали, я все одно зроблю повірку, щоб на душі був спокій. Яка послідовність дій?

Якщо поточна повірка добігає кінця, треба викликати контролера #КВК для зняття пломби. Потім або демонтувати лічильник і привезти його до водомірної майстерні водоканалу, або звернутися до сертифікованої компанії, й повірити водомір без демонтажу. Далі знову запросити контролера на опломбування.

Отже, #відбій_зради! Якщо ви отримали сповіщення про повірку, але не впевнені, що з цим робити, – телефонуйте або пишіть нам (контакти тут), ми проконсультуємо, а рішення приймете самостійно».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі