asd

Всі новини про життя міста

Тут – ймовірні графіки відключень електроенергії

У сервісі графіків ймовірних відключень, який розміщено на сайті YASNO, з’явились нові функції. Відтепер клієнти YASNO у Києві та Дніпропетровській області зможуть відслідковувати відсутність/наявність електроенергії за двома адресами, а також завантажувати графік у форматі pdf.

Як цим скористатись, розповідаємо у матеріалі.

На сайті YASNO у сервісі графіків клієнти можуть дізнатись, коли не буде електроенергії за двома адресами. Така функція стане у пригоді, якщо клієнти хочуть порівняти графіки відключень за домашньою і робочою адресою або, наприклад, дізнатись у кого з друзів є електроенергія і до кого краще завітати в гості. Для цього достатньо після введення першої адреси натиснути кнопку «Додати ще одну адресу для порівняння».

Ще одна нова можливість – це завантаження графіку у форматі pdf-файлу. Це особливо зручно, коли є перебої з інтернетом і немає змоги завантажувати сторінку на сайті знову або є потреба роздрукувати файл. Роздрукований файл можна розмістити у під’їзді будинку, щоб усі сусіди могли орієнтуватись чи передати дідусеві з бабусею, які не користуються гаджетами, щоб вони також знали, коли у них можливо буде відсутня електроенергія. Кнопка «Завантажити» розміщена одразу під графіком.

Нагадаємо, що також клієнти, користуючись сервісом графіків ймовірних відключень можуть дізнатись тип відключення електроенергії за даною адресою: локальні аварійні, стабілізаційні чи екстрені.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини