![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424594264_440664574952035_269198566227899634_n-1024x681.jpg)
14 лютого об’єднання двох закоханих сердець сталося в стінах державної установи “Криворізька установа виконання покарань (Nº3)”. Серед стін, де звучить шум неволі, відбулося одруження двох людей, які знайшли одне в одному те, що є найважливішим у житті – любов і підтримка.
Про цю подію повідомляє пресслужба установи.
Представниця Тернівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у місті Кривому Розі провела шлюбну церемонію та оформила союз ув’язненого і його обраниці документально.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424687795_440664571618702_8851859264655733418_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424965643_440664578285368_1253882710959489043_n-1024x788.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE