asd

Всі новини про життя міста

У 2022 році АМКР сплатив 8,8 млрд грн податків до бюджету

У 2022 році податкові платежі «АрселорМіттал Кривий Ріг» до бюджетів усіх рівнів склали 8,8 млрд грн податків і зборів. Із них 3,4 млрд грн надійшли до державного бюджету та 2,1 млрд грн – до місцевих бюджетів. Також підприємство перерахувало майже 1 млрд грн єдиного соціального внеску та 2,3 млрд грн податку на додану вартість при імпорті сировини та матеріалів.

Про це повідомили у пресслужбі підприємства.

В структурі податків та зборів 2022 року найбільшими стали виплати з рентної плати за видобуток залізної руди (2,8 млрд грн) та сума сплаченого земельного податку. Так, у розпорядження місцевої громади Кривого Рогу від підприємства надійшло майже 1,2 млрд грн земельного податку, що на 300 млн грн більше у порівнянні з 2021 роком. Цей податок став головним компонентом збільшення платежів до місцевих бюджетів.

Сергій Плічко, фінансовий директор «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

  • Вже під час дії воєнного стану компанія заплатила значні суми податків наперед, щоб підтримати українську економіку. Незважаючи на важку ринкову ситуацію, спричинену війною та закриттям портів, нам вдалося зберегти робочі місця для 26 тисяч співробітників, хоча впродовж цього року рівень завантаження виробничих наших потужностей не перевищував 20-25%. Попри усі виклики, спричинені війною, енергетичною ситуацією, простоєм обладнання та окремих підрозділів, підприємство забезпечує стабільне надходження податків до державного бюджету та місцевих громад. «АрселорМіттал Кривий Ріг» залишається надійним партнером держави на спільному шляху до української Перемоги.

За 17 років роботи компанії АрселорМіттал в Україні підприємство сплатило 99,1 млрд грн податків і зборів, у тому числі 23,5 млрд грн – податок на прибуток, майже 22,4 млрд грн – податки на фонд оплати праці, 2,8 млрд грн – екологічний податок, 6,3 млрд грн – плата за землю, 5,7 млрд грн – рентна плата, 2,1 млрд грн – податок на репатріацію, а також 35,9 млрд грн – ПДВ на імпорт і 0,4 млрд грн – інші податки і збори.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі