У 2023 році спортсмени регіону вибороли більш ніж 200 нагород на міжнародних змаганнях. З них понад 70 – золоті. Відзначилися як дорослі, так і юні атлети.
Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.
«Спортсмени області сильні та наполегливі. Вони прославляють Україну по всьому світу. За минулий рік у них чимало вагомих досягнень. Як на міжнародній арені, так і на національному рівні», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Шестеро спортсменів отримали ліцензії на участь у літніх Олімпійських іграх-2024.
Це легкоатлети:
Ярослава Магучіх
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/2.jpg)
Михайло Кохан
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/4.jpg)
Ганна Рижикова
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/5.jpg)
Плавці:
Денис Кисіль
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/1.jpg)
Олександр Желтяков
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/ava.jpg)
А ще стрілець Денис Кушніров.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/3.jpg)
Представники регіону вибороли й півтора десятки путівок на Паралімпіаду.
Протягом 2023 року спортсмени регіону взяли участь у майже 300 турнірах. 35 представників Дніпропетровщини стали Майстрами спорту міжнародного класу. Ще 9 – отримали звання Заслужений тренер України.
До національних збірних з 96 видів спорту увійшли понад 1,3 тис атлетів області.
новини Кривий Ріг LIFE