test

Всі новини про життя міста

У 2023 році на Дніпропетровщині майже 10 тис людей з інвалідністю звернулися по допоміжні засоби реабілітації

У регіоні понад 200 тис людей з інвалідністю. Вони мають право на безоплатні допоміжні засоби реабілітації. Мова про візки та милиці, протези і ортопедичне взуття. Цьогоріч послугою скористалося вже майже 10 тис мешканців.

Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації. 

«Безкоштовно отримати протезно-ортопедичні вироби можна за індивідуальною програмою реабілітації пацієнта. Або на підставі висновків лікарсько-консультативної чи військово-лікарської комісій. Якщо ними передбачене протезування чи ортопедичне взуття, слід подати заяву», – пояснила заступник начальника управління департаменту соцзахисту населення Дніпропетровської ОВА Людмила Король.  

Зробити це можна через ЦНАП або органи соціального захисту за місцем проживання. Також скласти заяву можна у особистому електронному кабінеті.

Пізніше за зверненням сформують електронне направлення. З цим документом людина має прийти до обраного протезно-ортопедичного підприємства. Там підберуть необхідний виріб.

Цьогоріч в області по таку допомогу звернулося вже майже 10 тис людей. Найбільше заявок на ортопедичне взуття – понад 2,2 тис пар, та допоміжні засоби пересування. Замовили майже 1,1 тис крісел колясних та милиць. А ще – протези нижніх кінцівок і молочних залоз – понад 600 та майже 800 відповідно.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини