asd

Всі новини про життя міста

У боях за незалежність України загинув військовослужбовець із Криворізького району Андрій Рижкович

У боях за незалежність України, мир на рідній землі, до останнього відстоюючи право кожного українця на свободу, загинув український військовослужбовець Рижкович Андрій Володимирович, 20.07.2000 року народження, мешканець села Зоряне Нивотрудівської громади.

Про це повідомили у Криворізькій райдержадміністрації.

Андрій, не вагаючись, пішов обороняти Україну від ненависного ворога. Разом з бойовими побратимами він гідно виконував військовий обов’язок, виявляючи безприкладний патріотизм та мужність. У пам’яті односельців, друзів та всіх, хто його знав, він назавжди лишиться юним і життєрадісним хлопцем, спраглим до життя та повним рішучості у виконанні бойових завдань.

«Висловлюю щире співчуття рідним та близьким Андрія. У глибокій скорботі ми схиляємо голови перед пам’яттю сміливця, який знав, що таке честь і військовий обов’язок, який мужньо захищав рідну землю від триклятого ворога, який, незважаючи на ще зовсім юний вік, був прикладом для багатьох… Вічна пам’ять і вічна слава Герою», – сказав начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко.

Прощання із полеглим захисником відбудеться 09.02.2023 року о 10 годині в селі Зоряне Нивотрудівської громади.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі