test

Всі новини про життя міста

У частини споживачів електрику можуть відключати на період більш ніж 4-х годин, – О. Вілкул

Складною ситуація залишається в енергетиці країни. Сьогодні Укренерго та ДТЕК застосовують – у тому числі у Дніпропетровській області, а відповідно у Кривому Розі – аварійні відключення, пояснив начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

“Це означає що у частини споживачів електрику можуть відключати на період більш ніж 4-х годин. Як пояснили в Укренерго, аварійні відключення застосовуються через дефіцит потужностей. Енергосистема все ще оговтується від обстрілів.

Що стосується Кривого Рогу, то аварійні відключення сьогодні торкнулися приблизно 30% споживачів. Проте на лікарні електроенергія подається, вони працюють у штатному режимі. Усі основні котельні також працюють. У деяких мікрорайонах відключення торкнулися насосних станцій води, але протягом 3-х годин електропостачання на них було подано і водопостачання відновлено.

Також вдалося зберегти у роботі міський електротранспорт. Енергетики роблять все можливе, але ще раз повторюю, руйнування за 10 попередніх хвиль ударів були дуже значні.

Тому відносимося до ситуації з розумінням. Щоб допомогти енергетикам збалансувати енергосистему споживайте електроенергію відповідально. У свою чергу, ми продовжуємо дуже велику роботу щодо посилення автономності інфраструктури міста – встановлюються додаткові генератори на котельні, насосні станції та інші об’єкти”, – – зазначив Олександр Вілкул.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі