Всі новини про життя міста

У День Соборності України АМКР відкрив пам’ятник «Воїнам-працівникам АрселорМіттал Кривий Ріг вічна слава» (фото)

Пам’ятник присвячений воїнам – працівникам підприємства, які боролися проти російсько агресії і загинули за Україну, а також тим, хто своєю працею наближає перемогу в тилу. Він нагадуватиме усім співпрацівникам і мешканцям Кривого Рогу про непохитність і єдність українського народу, відданість та стійкість працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Про це повідомили у пресслужбі підприємства.

За ініціативою «АрселорМіттал Кривий Ріг» пам’ятник встановлений у сквері біля управління гірничого департаменту підприємства. Автором ескізу виступив Член Національної Спілки художників України, скульптор Володимир Токар. У створенні та встановленні пам’ятника взяли участь спеціалісти СМ «Музика каменю», ТОВ «САЯМАТ», ТОВ «Престижбуд», колектив ремонтного цеху гірничого департаменту.

Урочисте відкриття відбулося за участі топменеджерів та працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг», представників міської влади.

«Зараз наші серця знаходяться з тими, хто захищає країну в лавах Збройних Сил України, вони тримають для нас небо і землю. Ми вшановуємо пам’ять тих, хто загинув  за мир, за свободу та незалежність, за долю своїх рідних та близьких. На жаль, ми маємо страшні втрати. 128 наших колег – металургів та гірників – вже не повернуться до нас. До війни вони були мирними мешканцями мирної країни, будували свій дім, своє місто, свою країну. Вони загинули, захищаючи все це. Кожне прізвище викарбуване тут у камені, на цьому монументі, загартоване вогнем. Цей пам’ятник – наша вдячність і шана усім загиблим героям. Вони житимуть в нашій пам’яті, у мільйонах спогадів, історій. Ми будемо далі видобувати руду, плавити чавун, виробляти сталь і прокат. За усіх загиблих. Ми продовжимо працювати для перемоги. Продовжимо будувати Україну», – сказав Мауро Лонгобардо, генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Довідка: «АрселорМіттал Кривий Ріг» – найбільше гірничо-металургійне підприємство в Україні, працює у складі компанії АрселорМіттал, яка є найбільшим іноземним інвестором в Україні. Один з найбільших роботодавців в країні. Сьогодні більше 20 тисяч робітників «АрселорМіттал Кривий Ріг» у надскладних умовах виборюють своє право жити на вільній рідній землі. Близько 3 тисяч працівників підприємства захищають Україну зі зброєю в руках.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини