test

Всі новини про життя міста

У Довгинцівському районі вже понад рік функціонує дитячий будинок сімейного типу Людмили Зубіашвілі (фото)

В ньому виховуються вісім дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та одна власна дитина. Родина переїхала до міста із Берислава Херсонської області.

Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.


Сьогодні, 4 липня, до дитячого будинку сімейного типу з подарунками (генератор, продуктовий набір, миючи засоби, 10 комплектів постільної білизни, садова гойдалка та розважальна програма від міжнародної асоціації «Rotary Internationl») завітав в.о. міського голови Юрій Вілкул.
 
«Жодна дитина нашого міста не повинна бути позбавлена нашої уваги, турботи та підтримки; для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, потрібно зберегти біологічну родину, а для дітей, які залишилися без батьківського піклування, створити умови для повернення її в родину або влаштувати до сімейних форм виховання.
Наше місто, незважаючи на воєнний стан у країні, не залишає дане питання без уваги. Усі родини опікунів, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу отримували і отримують продуктові набори, питну бутильовану воду. Дитячі будинки сімейного типу отримали, які мали потребу, отримали генератори» – сказав Юрій Вілкул.

У квітні 2022 року прийомна родина Людмили Михайлівни через повномасштабне вторгнення  переїхала з окупованого Берислава, що на Херсонщині, до Кривого Рогу. У сім’ї виховувалося троє прийомних дітей та двоє власних.

У вересні 2023 року на базі прийомної сім’ї Людмили Зубіашвілі було створено дитячий будинок сімейного типу, до якого довлаштовано п’ятеро дітей, які залишилися без батьківського піклування.

У родині панує атмосфера турботи та любові. Усі діти товаришують та поважають одне одного. Мати-вихователька дарує малечі родинне тепло та затишок, щастя, радість і безмежну турботу.
«Ми тікали від війни і зупинилися у Кривому Розі. Спочатку винайняли житло у Покровському, потім у Саксаганському районі. Зараз переїхали на постійне місце проживання до будинку у Довгинцівському районі. Сам будинок належить моїй матері, яка мешкає разом з нами. Наша бабуся дуже допомагає з дітками, особливо, з наймолодшими – Катериною та Вадимом, які не відвідують дошкільний заклад. Єлизавета, Владислав, Аріна, Ярина, Богдан навчаються у гімназії №84, а найстарша Дар’я, закінчила 9 класів та має намір вступати до професійно-навчального закладу та здобувати професію кухаря. Нам подобається у Кривому Розі, хоча я сумую за Херсонщиною. Віримо в нашу перемогу та бажаємо миру всім українцям», – сказала Людмила Зубіашвілі.


 
Довідково: станом на 1 липня 2024 року у місті проживає 108 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які мають статус внутрішньо переміщеної особи (ВПО), з них: 65 дітей виховуються у 48 опікунських сім’ях; 39 дітей у 6 дитячих будинках сімейного типу;2 дитини у 2 прийомних сім’ях.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини