asd

Всі новини про життя міста

У Кривого Рогу відтепер ще один європейський партнер (фото)

Місто налагоджує міжнародну співпрацю.

В.о. міського голови Юрій Вілкул та Президент Любліну Кшиштоф Жук підписали Меморандум про партнерство між містами. Цьому передувало прийняте Радою міста Люблін рішення про партнерство та співпрацю з Кривим Рогом – польські депутати одностайно проголосували про підписання Угоди між містами.
Вітаючи Президента Любліна Кшиштофа Жука та присутніх польських колег в.о. міського голови Юрій Вілкул подякував за всебічну підтримку, турботу про біженців та гуманітарну допомогу тим, хто залишається у Кривому Розі. Він наголосив, що розвиток міжнародних відносин залишається одним із пріоритетних напрямків діяльності міської влади.
Підписання меморандуму передбачає, що сторони розвиватимуть партнерські відносини у різних напрямках. Угода також передбачає обмін кращими практиками в галузі ефективного управління та розвитку громадянського суспільства, підтримку контактів між закладами культури, освіти, творчості та спорту, заохочення розвитку підприємництва та економічного співробітництва.
Президент Любліна Кшиштоф Жук сказав: «Це дуже важлива угода, як для Любліна так і для Кривого Рогу. Після війни ключовим напрямком наших партнерських відносин, я впевнений, буде можливість економічної співпраці між підприємствами наших міст. По-друге, це – обмін молоді, яка повинна отримувати якісну освіту, спілкуватися з однолітками на європейському рівні. Також, у нас є багато проєктів із соціального та культурного розвитку. Але зараз, для нас головне – допомогти українському народу. Ми продовжуємо створювати безпечні умови для українських родин, лікуємо та реабілітуємо поранених, як цивільних так і військових, надсилаємо до України гуманітарні вантажі. І сподіваємося, що скоро разом будемо будувати спільне майбутнє наших країн».
Наступним кроком після отримання статусу міст-партнерів буде робота над закріпленням побратимських відносин між Кривим Рогом та Любліном. Законодавством передбачено, що для цього мають пройти громадські слухання у всіх районах міста. Надалі це рішення має затвердити сесія Криворізької міської ради.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі