![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25_14-30-41-2-1024x768.jpg)
Зі словами вдячності та привітаннями, квітами і подарунками до іменинника завітав в.о. міського голови Кривого Рогу Юрій Вілкул.
Про це повідомили у міському відділі преси та внутрішньої інформації.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25_14-30-42-1024x768.jpg)
Вітаючи Георгія Григоровича з поважною датою, Юрій Вілкул сказав: «Хочу побажати міцного здоров’я, родинного затишку, душевного спокою, поваги і турботи від рідних та миру. Скільки б не спливало часу, ми пам’ятаємо про Героїв-захисників. Ваше життя для нас приклад патріотизму, любові до рідної землі та працьовитості».
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25_14-30-40-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25_14-30-41-3-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25_14-30-43-1024x768.jpg)
Георгій Григорович Бень народився 25 січня 1924 року. Одразу після закінчення школи, під час Другої світової війни, почав служити у піхоті. Згодом був направлений у м. Бійськ, де закінчив офіцерське училище та продовжував брати участь у визволенні України від німецько-фашистських загарбників. Після Перемоги ще 9 місяців служив у діючій армії та потім здобув 2 вищі освіти у Дніпропетровському сільськогосподарському інституті та у Кримському державному університеті. Після цього у 1956 році переїхав до Кривого Рогу, де влаштувався працювати на кафедру ботаніки Криворізького державного педагогічного інституту. Обіймав посади викладача, доцента, завідувача кафедрою протягом 45 років. Після звільнення з інституту педагогічна діяльність Георгія Григоровича продовжилась у Криворізькій загальноосвітній школі №7 та Криворізькій школі-інтернаті №1 – вчителем біології та валеології.
У науковому доробку Георгія Беня – більше 70-ти монографій, навчальних посібників і книга, присвячена його улюбленому заняттю – виноградарству. Має почесне звання «Відмінник народної освіти». Нагороджений орденами «Вітчизняної війни» II ступеня, «За мужність» III ступеня та численними медалями.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25_14-30-43-2-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25_14-30-44-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25_14-30-41-1024x768.jpg)
На сьогодні у Кривому Розі мешкає 10 довгожителів, яким виповнилось 100 років.
новини Кривий Ріг LIFE