Всі новини про життя міста

У Кривому Розі благородний порив чоловіка затьмила меркантильна зваба

17 вересня в обід містянин проходив повз магазин «АТБ» на 4-му Зарічному. Поблизу побачив компанію молодиків, які розпивали спиртні напої. Чоловік вирішив підійти й зробити зауваження.

Коли наблизився до відпочивальників, то звернув увагу, що на парапеті лежить мобільний телефон. Оскільки апарат був без нагляду, то він вирішив його прикарманити.

Власниця мобілки уже перебувала у стані сп’яніння й не звернула увагу на дії незнайомця. А останній поцупив коштовну річ і гайнув у ломбард. Сума збитку встановлена в розмірі 2 322 гривні.

Згодом дівчина виявила пропажу, викликала поліцію. Зловмисника затримали.

9 листопада 2023 року Жовтневий районний суд м. Кривого Рогу затвердив угоду про визнання винуватості від 16 жовтня 2023 року, укладену між прокурором Криворізької північної окружної прокуратури Дніпропетровської області та обвинуваченим.

Громадянина визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України, та призначено йому узгоджене покарання у виді позбавлення волі строком на 5  років.

У відповідності до ст. 75 КК України, підсудного звільнено від відбування призначеного судом покарання з іспитовим строком 1 рік 6 місяців.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини