![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387741586_713481474139200_8566763714634671904_n-768x1024.jpg)
Наряду поліції за спецлінією “102” надійшло повідомлення про хуліганство в Інгулецькому районі.
Прибувши на місце наряд поліції охорони виявив громадянина, який ходив по парку з радянським прапором в руках. На запитання, що він робить відповів, що “святкував свято 7 жовтня”.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387826466_713481514139196_6082759197333865210_n-1024x768.jpg)
Також цього дня іншим нарядом реагування поліції охорони під час патрулювання міста було затримано жінку, що вживала спиртні напої та під час спілкування тримала в руці пакет з зеленою речовиною рослинного походження, й одразу сама зізналась, що це канабіс.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387826462_713481534139194_1905097048326146512_n-576x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387741485_713481544139193_5496234362434204610_n-576x1024.jpg)
Затриманих було передано прибулій СОГ для подальшого розгляду справи.
новини Кривий Ріг LIFE