![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432244889_805398854947461_4573871932962776135_n-1024x768.jpg)
У минулі вихідні пізно ввечері поліцейські отримали з централізованого спостереження сигнал «Тривога», що на об’єкті під їх охороною – у кафе громадянин чинить протиправні дії.
Про це повідомляє пресслужба КМВ КПО.
На місці події нарядом був виявлений 41-річний мешканець міста, який у стані алкогольного сп’яніння розбив пляшку з алкогольним напоєм та поводив себе агресивно.
У ході спілкування з нарядом реагування громадянин почав виражатися грубою нецензурною лайкою, вести себе неадекватно.
Порушника затримали та передали слідчо-оперативній групі.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432308444_805398844947462_4592533643179367042_n-768x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE