Поліція Кривого Рогу повідомила про підозру чоловіку за збут психотропів. Фігурант продавав амфетамін та PVP на вулицях у Саксаганському районі.
Задокументували незаконну діяльність співробітники відділення поліції №4 Криворізького районного управління поліції на початку травня. Слідством встановлено, що 38-річний чоловік розфасовував товар у сліп-пакети та згортки, після чого збував.
Про це повідомили у Криворізькому районному управлінні поліції.
В результаті санкціонованого обшуку за місцем мешкання зловмисника поліцейські вилучили психотропні речовини та направили на експертне дослідження.
Чоловіка затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі, за погодженням із Криворізькою центральною окружною прокуратурою, повідомили затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1, ч 2 ст.307 Кримінального кодексу України.
новини Кривий Ріг LIFE