test

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі чоловік стакан води обміняв на 13 000 гривень

Досить звичну схему афериста використав зловмисник, щоб заволодіти чужими грошима.

На початку серпня 2023 року він знайшов довірливого чоловіка, якого попросив поміняти йому гривневі купюри загальною сумою 2 000 гривень. А поки той діставав свій «сейф» – косметичку з велюрової тканини бордового кольору, то запримітив іще суму грошей.

Проте, як потім з’ясувалося, міняв шахрай купюри сувенірні на справжні. А щойно гроші опинилися в руках, то враз у нього пересохло в горлі й він став благати господаря подати йому склянку води.

Добродій пішов на кухню, а злодій за хвилину встиг перекласти 13 000 гривень із гаманця до себе в кишеню. Таким чином він отримав 15 000 гривень.

Але й на цьому зловмисник не зупинився, а тому знову завітав до ошуканого чоловіка у вересні. Він добре знав, де господар ховає гроші, тому без особливих проблем зумів поцупити велюрову косметичку, в якій знаходилося 7 000 гривень та 500 доларів США.

Своїми умисними діями злодій учинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 4 ст. 185 КК України, за ознаками: таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно, поєднане з проникненням у житло, вчинене в умовах воєнного стану.

23 квітня 2024 року Саксаганський районний суд м. Кривого Рогу призначив  громадянину покарання за ч. 2 ст. 190 КК України у виді 3 років позбавлення волі, а за ч. 4 ст. 185 КК України у виді 5 років позбавлення волі. Остаточне покарання оголошено у виді 5  років та 1  місяця позбавлення волі.

Також ухвалено рішення стягнути з підсудного в дохід держави 1912 гривень у рахунок відшкодування витрат, понесених на проведення експертизи.

Прикметно, але на рахунку цього чоловіка це вже п’ята судимість: перша була 1997 року за крадіжку, і з того часу він провів за гратами більше 25 років.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі