![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/428349315_1665328800961130_4779285893500234838_n-1024x766.jpg)
15 травня в Центрі дитячої та юнацької творчості «Сонях» відбулися фінальні змагання Саксаганської районної спартакіади з більярдного спорту серед закладів загальної середньої освіти.
До участі залучилися десятки хлопців та дівчат, які захоплюються забиттям шарів у лузу та майстерно володіють києм.
Так, призові «срібні» місця серед представників 1-5 класів посіли Гашпоренко Дмитро та Румянцева Марія, «срібло» завоював Козловський Артем, а «золото» отримав Лисенко Руслан.
Серед здобувачів освіти 6-9 класів 3-тє місце розділили Самсонов Арсеній та Трофименко Іван, 2-ге дісталося Івочці Ульяні, а 1-ше Мозолевському Кирилу.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/436184978_1665328647627812_1588401057779280414_n-1024x766.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/436358075_1665328494294494_2275625522893986228_n-1024x766.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/436241121_1665328877627789_9118910102864627985_n-1024x766.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/436313225_1665328767627800_132848619389161919_n-1024x766.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/436407200_1665328534294490_2023303617152237260_n-1024x766.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/443696817_1665328910961119_5461465940612192688_n-1024x766.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/436445718_1665328684294475_6688935352722284364_n-1024x766.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE