asd

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі дорогу сміттєвозам на заповідник «Сланцеві скелі» перегородив щит

Як відомо, «Сланцеві скелі» у Саксаганському районі міста простягаються вздовж правого берега річки Саксагань між шахтами «Артем-1» та «Північна», а найбільш живописний куточок цих скель розміщений між так названим поселенням Покровське та Деконька, які в народі ще називають поселеннями шахти «Північна» та Катеринівки.

Це один із об’єктів природно-заповідного фонду Дніпропетровської області, геологічна пам’ятка природи місцевого значення.

Проте не так давно місцеві жителі вирішили, що ця місцевість – прекрасний полігон для відходів, тому й почали звозити туди побутове сміття та відходи після будівництва. Місцевий активіст, депутат Криворізької міськради Олег Подкопаєв вирішив не залишати це неподобство поза увагою й надав цій проблемі розголосу.

Ще у листопаді 2022 році він написав у соцмережі про те, що компанія «Рудомайн» узялася до прибирання засміченої території. А у січні 2023 року повідомив, що на в’їзді тепер стоїть щит. Інформаційне табло сповіщає про те, що даний об’єкт – це парк і його відвідування має певні правила. А також застерігає громадян від порушень вимог до благоустрою, заповідних зон тощо.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі