![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441038932_7922023434516274_3451688254134745736_n-768x1024.jpg)
30 квітня до служби у справах дітей звернулася неповнолітня дитина з проханням влаштувати її до центру реабілітації.
Дівчинка зізналася, що в неї виник конфлікт з матір’ю, тому додому повертатися не бажає.
Про це повідомляє Служба у справах дітей виконкому Покровської районної в місті ради.
Після з’ясування всіх обставин неповнолітню, у супроводі спеціалістів, для первинного медичного огляду було доставлено до КЗ «Криворізької міської дитячої лікарні №4» КМР.
Після огляду дитину тимчасово влаштовано до центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Надалі уповноважені особи будуть вирішувати подальшу долю юної мешканки Кривого Рогу.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/440930290_7922023617849589_4587683818778829855_n-1024x768.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE