Всі новини про життя міста

У Кривому Розі енергетики ДТЕК відновили світло після негоди для 15 тисяч родин

Енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі ліквідовують наслідки негоди у Кривому Розі, що почалася з вечора 7 січня.

Про це повідомили у енергокомпанії.

Внаслідок падіння зледенілих дерев та їх гілок на лінії по місту було знеструмлено 30 ліній 6-10 кВ. Без напруги залишилось близько 27 тисяч клієнтів. За дві доби енергетики заживили усі лінії високої та середньої напруги та наразі усувають точкові аварії на мережах 0,4 кВ. 

Значні опади, посилення швидкості вітру до 15-20 м/с та різкого зниження температури призвели до налипання мокрого снігу  та обледеніння проводів. Внаслідок падіння обмерзлих дерев та гілок по місту сталося 339  обривів ліній електропередачі. Також зафіксовані падіння опор.

Роботи з відновлення світла у Кривому Розі проводяться у цілодобовому режимі. В першу чергу енергетики відновлюють високовольтні лінії, потім мережі середнього та низького класу напруги, після того – відпрацьовують поодинокі заявки.

За дві доби аварійним бригадам вдалося відновити усі 30 повітряних лінії 6-10 кВ. Зі світлом – вже 15 тисяч клієнтів. Але залишилось ще багато відключених ліній 0,4 кВ, які живлять окремі будинки та вулиці.

Наразі в роботі 3300 адрес з відключенням цілих вулиць приватного сектору та багатоповерхових будинків.  Загалом 12 тисяч родин. Енергетики докладають максимум зусиль, щоб якнайшвидше заживити усі домівки. 

На жаль, прогнози по потеплінню не втішні. Обмерзлі дерева та гілки продовжують падати на мережі, що може призвести до нових аварійних відключень.

Будьте обережні, не нехтуйте правилами безпеки та не наближайтесь до обірваних ліній електропередачі ближче ніж на 8 метрів.

У разі відсутності світла, виявлення обірваних проводів, будь ласка, повідомте нам про це у зручний для вас спосіб:

чат-боти Viber та Telegram

сайт ДТЕК Дніпровські електромережі 

контакт -центр 38 (056/066/067/063) 790-99-00, 0-800-301-497

сторінка Facebook 

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини