asd

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі горе-батько вимагає у матері половину суми виплат за загиблого сина

Олександр Петунін загинув 27 серпня біля села Григорівка, що на Донеччині. Він захищав Україну у складі 25-го окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь», воював у самому пеклі протистояння.

Але після похорон до матері героя завітав біологічний батько Сашка і став вимагати половину суми від тих виплат, які отримує родина на загиблого.

У соцмережі Ольга Хвостова – знана в Україні жінка своїм хобі – виготовленням ляльок із капрону й синтепону – розповіла, що із батьком Сашка вони розлучилися, коли сину було 2 рочки. З того часу чоловік не цікавився хлопчиком, не брав участі у вихованні, не спілкувався з ними і навіть не виплачував аліменти. Але після похорону дізнався про виплати й нині вимагає частку.

Жінка додала, що уже контактує з адвокатом, який допоможе вирішити це питання. Проте дурзі й знайомі родини вважають, що  Дмитро Петунін повинен усвідомити, що не має ніякого морального права на гроші, а тим паче юридично відстоювати свої інтереси.

Як відомо, сім’я кожного військового, який загинув, захищаючи Батьківщину під час повномасштабної війни, має право отримати компенсацію – одноразову грошову допомогу у розмірі 15 мільйонів гривень. Це право забезпечує Постанова Кабміну №168 від 28 лютого. Одноразова виплата розподіляється порівну між батьками, одним із подружжя, неповнолітніми дітьми та утриманцями загиблого захисника чи захисниці України. 

500

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи