![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438098598_2587933918053753_4665020424262455963_n-768x1024.jpg)
Робота служби у справах дітей спрямована на захист найкращих інтересів та забезпечення прав дітей на життя, здоров’я, освіту, сімейне виховання.
Наразі у місті працюють заклади та реабілітаційні центри для дітей, які потребують соціального захисту, але служба у справах дітей вживає заходів, щоб кожна дитина зростала в родині.
1 травня на засіданні комісії з питань захисту прав дитини було вирішено питання про повернення на виховання матері 4-х дітей, яких раніше було влаштовано до КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Криворізької міської ради через неналежні умови проживання .
Про це повідомляє служба у справах дітей Покровської районної у місті ради.
Жінка за період перебування дітей у державних закладах створила належні умови проживання, співпрацювала зі спеціалістами Криворізького міського центру соціальних служб, виконала всі рекомендації спеціалістів служби у справах дітей. Дана родина перебуває на контролі.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/440744992_2587933924720419_437730776356331182_n.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE